رئیس سازمان بسیج گفت: با اتفاقات چند روز اخیر، شاید دیپلماسی به بن بست رسیده باشد و بایستی باور کنیم روی پاهای خود بایستیم.

رئیس سازمان بسیج گفت: با اتفاقات چند روز اخیر، شاید دیپلماسی به بن بست رسیده باشد و بایستی باور کنیم روی پاهای خود بایستیم.

به گزارش پایگاه صالحین سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز که صبح امروز به همت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد، اظهار داشت: کشور ما در حال جنگ اقتصادی است و با اتفاقات چند روز اخیر، شاید دیپلماسی به بن بست […]

به گزارش پایگاه صالحین سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز که صبح امروز به همت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد، اظهار داشت: کشور ما در حال جنگ اقتصادی است و با اتفاقات چند روز اخیر، شاید دیپلماسی به بن بست رسیده باشد و بایستی باور کنیم روی پاهای خود بایستیم.

وی افزود: کشوری که نتواند شکم خود را سیر کند محکوم به شکست است و کشور ایران با این همه نعمات نباید وارد کننده محصولات غذایی باشد.

غیب‌پرور تصریح کرد: بسیج در جهاد اقتصادی و بحث کشاورزی در کنار دولت است و طرح اعتلای بسیج همگام با کشاورز یکی از هشت طرح اعتلای بسیج است که ظرف ۴ سال در روستاهای کشور اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج افزود: نقش بسیج تصدی گری نیست و می‌خواهد به دولت در کشاورزی کمک کند. ما باید به استقلال کامل در کشاورزی و محصولات غذایی برسیم.

تکمیلی دارد…