سردار غیب پرور با حضور در دانشگاه افسری امام حسین(ع): زحمات سردار فضلی در طول عمر با برکت شان، فراوان است

سردار غیب پرور با حضور در دانشگاه افسری امام حسین(ع): زحمات سردار فضلی در طول عمر با برکت شان، فراوان است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زحمات سردار فضلی در طول عمر با برکت ایشان، فراوان است و خداوند عمر پر برکتی به وی داده است. به گزارش پایگاه صالحین، سردار غیب پرور به همراه مسئولان نمایندگی ولی فقیه در بسیج و جمعی از معاونین سازمان بسیج با حضور در دانشگاه افسری امام حسین (علیه السلام)، مسئولیت […]

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زحمات سردار فضلی در طول عمر با برکت ایشان، فراوان است و خداوند عمر پر برکتی به وی داده است.

به گزارش پایگاه صالحین، سردار غیب پرور به همراه مسئولان نمایندگی ولی فقیه در بسیج و جمعی از معاونین سازمان بسیج با حضور در دانشگاه افسری امام حسین (علیه السلام)، مسئولیت جدید سردار فضلی را تبریک گفت.

در این دیدار صمیمانه ابتدا سردار غیب پرور با تشکر از مجاهدت های قریب به یک دهه ای سردار فضلی در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: زحمات سردار فضلی در طول عمر با برکت ایشان، فراوان است و خداوند عمر پر برکتی به وی داده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدمت در سنگر انقلاب اسلامی توفیق بزرگی است و فعالیت در خیمه ولایت، منت بزرگی است که خداوند سبحان به ما عنایت فرموده است.

وی همچنین برای سردار فضلی آرزوی صحت و سلامتی نموده و ظرفیت عظیم بسیج را برای همکاری با دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) آماده یاری داشت.

سپس حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی با بیان اهمیت و جایگاه سپاه بیان کرد: سپاه عزیز است و در این سپاه عزیز و مقتدر؛ حاج علی فضلی یکی از عزیز ترین هاست.

وی، ذکر نعمت را برای ازدیاد عنایات الهی ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: این روحیه بسیار شایسته و خوب است که ما در جایگاهی قرار گیریم که مسئولیت ها ما را کوچک و بزرگ نکند و تغییر مسئولیت ها در ما هیچ گونه تغییر احساسی به وجود نیاورد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: الحمد لله سپاه مهد انسان های والا و مجاهد است و ادب و تواضع حاج علی فضلی همواره برای همگان درس آموز بوده است که من همیشه این روحیه سردار فضلی را در طول این سال ها در بسیج مشاهده کرده ام.

در ادامه این نشست صمیمانه، سردار علی فضلی ضمن قدرشناسی از زحمات حاضرین عنوان نمود: همه خاطرات من از بسیج ، خاطراتی خوش و به یادماندنی است که لحظه لحظه آن مجاهدت های بسیجیان و فرماندهان بسیج بوده و هست.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام)، صداقت را شرط اصلی عنایات الهی خوانده و تاکید کرد: باید مراقب باشیم تا در روز قیامت، مدیون امام و شهدا نگردیم لذا تا جایی که می توانیم باید کار کنیم.