حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون اقتصادی مجلس

حضور وزیر اطلاعات در کمیسیون اقتصادی مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور سید محمود علوی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

به گزارش صالحین، محمد‌رضا پور‌ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور سید محمود علوی وزیر اطلاعات در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: قرار است وزیر اطلاعات در جلسه روز(سه‌شنبه ۱۱ مهر) کمیسیون اقتصادی حضور یابد.

وی درباره دلیل حضور علوی در کمیسیون متبوعش، افزود: قرار است حجت‌الاسلام علوی برای توضیح درباره سوال بنده در کمیسیون اقتصادی حضور یابد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره محور سوال خود از وزیر اطلاعات گفت: سوال درباره دلیل عدم ورود وزارت اطلاعات به ارائه گزارش درباره تخلفات انجام شده در بخش اقتصادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

پور‌ابراهیمی تصریح کرد: نمایندگان دلیل عدم ورود وزارت اطلاعات به این موضوع را می‌خواهند،  اگر گزارش‌هایی در این مورد وجود دارد چرا منعکس نمی‌شود و اینکه چرا جلوی این کار گرفته نمی‌شود و هر چند وقت یک بار شاهد بروز تخلفات اقتصادی در مجموعه وزارت کار هستیم؛ نمایندگان می‌خواهند بدانند نقش وزارت اطلاعات در این حوزه چیست؟

نماینده مردم کرمان در مجلس، عنوان کرد: چرا وزارت اطلاعات در حوزه مفاسد اقتصادی در وزارت کار هیچ عملکرد مشخصی ندارد و یا اگر دارد خبر نمی‌دهد که چه اقداماتی انجام شده و اگر خبر ندارد و یا می‌داند و خبر نمی‌دهد به وظیفه خود عمل نکرده است.

منبع: تسنیم