با حضور سردار فضلی فاز ۲ دهکده مقاومت بسیج خراسان شمالی افتتاح شد.

با حضور سردار فضلی فاز ۲ دهکده مقاومت بسیج خراسان شمالی افتتاح شد.

فاز ۲ دهکده مقاومت بسیج بجنورد خراسان شمالی با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفان به بهره برداری رسید.

به گزارش صالحین , به نقل از صالحین خراسان شمالی  فاز ۲ دهکده مقاومت بسیج بجنورد خراسان شمالی با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفان به بهره برداری رسید.

گفتنی است افتتاح مجموعه پینت بال با زیربنای یک هزار و ۷۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر ۲.۶ میلیارد ریال، افتتاح مجموعه چمن مصنوعی فوتبال بازیربنای یک هزار و ۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۲.۲ میلیارد ریال، افتتاح سالن صخره‌نوردی با زیربنای ۲۵۰ مترمربع و با یک میلیارد ریال اعتبار ازجمله پروژه‌های قابل‌افتتاح در محل دهکده مقاومت بسیج بجنورد است.

همچنین افتتاح سالن گود باستانی با زیربنای ۵۲۵ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد ریال، افتتاح سالن شبیه‌ساز اسلحه با زیربنای ۴۰۰ مترمربع و سه میلیارد ریال اعتبار، محوطه‌سازی و روشنایی فاز ۲ دهکده با زیربنای دو هزار مترمربع و ۳ میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح‌های قابل‌افتتاح دهکده مقاومت است.

 افتتاح نخستین پارک فن آموز با زیربنای ۸۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر ۵.۲ میلیارد ریال دیگر طرحی است که برای تمامی مقاطع تحصیلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همچنین با حضور مسئولان استانی و کشوری مجموعه آبی با زیربنای دو هزار و ۱۰۰ مترمربع و با پیش‌بینی ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در محل دهکده مقاومت بسیج بجنورد کلنگ زنی شد.