برپایی نمایشگاه نقش زن در دفاع مقدس

برپایی نمایشگاه نقش زن در دفاع مقدس

مطالب این نمایشگاه با بهره گیری از تحقیقات انجام شده در حوزه خانواده است که می تواند نمایشگاهی برای محققین و بازدید کنندگان باشد که بتوانند بیشتر با نقش زنان در دفاع مقدس آشنا شوند.

به گزارش صالحین, مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان گفت: ما برای هفته دفاع مقدس نمایشگاهی را پیش بینی کردیم که نقش زنان در دفاع مقدس را نشان می دهد.

وی افزود: این نمایشگاه دارای ۵۰ پوستر است که مطالب آن با بهره گیری از تحقیقات انجام شده در حوزه خانواده است که می تواند نمایشگاهی برای محققین و بازدید کنندگان باشد که بتوانند بیشتر با نقش زنان در دفاع مقدس آشنا شوند.

مسئول بسیج جامعه زنان تصریح کرد: همچنین تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم در دستور کار است که در سراسر کشور برگزار می شود. شرکت در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس را نیز داریم که هر ساله نمایشگاه فاخری از آخرین تولیدات در حوزه دفاع مقدس عرضه می شود که ما هم در نمایشگاه غرفه داریم.

اصلانی گفت: برپایی مسابقات فرهنگی و پیامکی در خصوص موضوعات دفاع مقدس و همچنین نشست بین المللی جهت معرفی الگوی زن نه غربی نه شرقی نیز در این هفته جزء برنامه های ماست که مفهوم آن مادران و همسران شهدای گرانقدر هستند که نه تنها خودشان در صحنه هستند بلکه خانواده را هم برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی بسیج می کنند و در واقع نشستی برای معرفی الگوی زن مجاهد انقلابی در صحنه است.

 

منبع:بسیج نیوز