فرهنگ نماز جماعت در بین نوجوانان و جوانان سیستان و بلوچستانی ترویج شود

فرهنگ نماز جماعت در بین نوجوانان و جوانان سیستان و بلوچستانی ترویج شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: فرهنگ نماز جماعت در بین نوجوانان و جوانان سیستان و بلوچستانی ترویج شود.

به گزارش صالحین، سرهنگ موسی اصغری‌حسامیه در آیین افتتاحیه طرح جوانه های صالحین در زاهدان اظهار داشت: طرح کشوری جوانه‌های صالحین در راستای احیای فرامین مقام معظم رهبری فردا در شهرستان زاهدان  اجرا می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: کمک به نوجوانان و جوانان برای آراستن اندیشه، احساس و رفتار خود به تعالیم ادیان الهی، ایمان و عمل به موازین متعالی فرهنگی کشور، تقویت فضایل اخلاقی، بهره‌گیری از فرهنگ و هنر و ادبیات ملی و جهانی و استفاده از فرهنگ انسانی در زمینه‌های گوناگون از جمله مواردی است که با اجرای برنامه‌های مطلوب اوقات فراغت می‌توان به آن دست یافت.

وی افزود: غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همزمان با ماه مبارک رمضان و تابستان سالجاری مهمترین اهداف اجرای طرح جوانه های صالحین در این شهرستان است و در این راستا  برنامه های فرهنگی طرح جوانه های صالحین در ۴۵ پایگاه بسیج در این شهرستان اجرا می‌شود.

سرهنگ اصغری تصریح کرد: اگر امروز برای کودکان ما که جوانان و آینده‌سازان فردا هستند برنامه‌ریزی درستی انجام نشود دشمن به راحتی از این فرصت استفاده می‌کند بنابراین باید به درستی به فکر تعلیم، تربیت و آموزش آنان بود.

وی تاکید کرد: مشکلات اجتماعی جامعه با حضور مربیان و بسیجیان در این طرح بررسی می‌شود و آنان به نقطه نظرات خود می پردازند و برنامه های نظارتی در روند برگزاری طرح جوانه‌های صالحین توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان انجام می‌شود.

سرهنگ اصغری افزود: جذب حداکثری اقشار مختلف مردم به نهاد مقدس بسیج، ترویج فرهنگ نماز جماعت در بین نوجوانان و جوانان و مقابله با تهدیدات جنگ نرم دشمن از اهداف دیگر طرح جوانه‌های صالحین  است.

انتهای پیام/